O firmie

Firma “EDICO” istnieje od 1997 roku. W branży informatycznej reprezentujemy dział dostaw technologii informatycznych. Kierujemy swoją ofertę do małych i śœrednich przedsiębiorstw, śœwiadcząc usługi w zakresie dostawy rozwiązań informatycznych takich jak: oprogramowanie, peryferia, komputery oraz doradztwo techniczne, także dla klientów indywidualnych. Główną domeną naszej działalnoœści pozostaje jednak kompleksowa obsługa przedsiębiorstw farmaceutycznych oraz aptek w oprogramowanie, sprzęt i serwis kas fiskalnych.

Współpracując bezpoœśrednio z takimi producentami oprogramowania branżowego jak Przedsiębiorstwo Informatycznego Kamsoft, Eurosoft Sp. z o.o., Asseco Wapro, Insoft, oraz wiodącymi producentami urządzeń fiskalnych ELZAB, POSNET i NOVITUS możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakoœc technologii, profesjonalną i szybką obsługę a także wysoki stosunek jakoœci do ceny naszych produktów.

Naszym celem jest przeniesienie na polski rynek doœwiadczeń i zasad działania będących udziałem naszych partnerów aby jakośœć œświadczonych usług oraz sposób podejśœcia do klienta w pełni odpowiadał wymogom stawianym przez europejski i œwiatowy rynek komputerowy.

Partnerzy